Cena netto:
148,20 zł 156,00 zł 156,00 zł
Cena brutto:
182,29 zł 191,88 zł 191,88 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał: tworzywo sztuczne
kolor:
  • inox
  • czerwony
  • czarny

Manualna ostrzałka 463 Diamond Hone | CHEF'S CHOICE, CC-463 - Opis:

Manualna ostrzałka 463 Diamond Hone od Chef's Choice z 2-stopniową krawędzią. Pierwszy stopień to dyski diamentowe, drugi natomiast to dyski wygładzające. Dobra zarówno do ostrzy gładkich jak i falistych (II stopień). Skonstruowana w taki sposób gdzie na europejskich nożach tworzy japońską 15 stopniową krawędź ostrza. Stopień polerski tworzy mikroskopijne ząbki dzięki czemu nóż po ostrzeniu z łatwością kroi włókniste tkanki. Niewielki rozmiar to atut, bo nie zajmie wiele miejsca w restauracyjnej kuchni. Manualna ostrzałka Diamond Hone CC-463 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego i cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Manualna ostrzałka 463 Diamond Hone | CHEF'S CHOICE, CC-463 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Manualna ostrzałka 463 Diamond Hone | CHEF'S CHOICE, CC-463 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny