Cena netto:
182,40 zł 192,00 zł 192,00 zł
Cena brutto:
224,35 zł 236,16 zł 236,16 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
napięcie: 230 V
materiał: tworzywo sztuczne
zasilanie: ręczne
kolor:
  • inox
  • czarny

Manualna ostrzałka do noży Pronto Diamond Hone 464 | CHEF'S CHOICE, CC-464 - Opis:

Manualna ostrzałka do noży Pronto Diamond Hone 464 od Chef's Choice z 2-stopniową krawędzią. Pierwszy stopień to dyski diamentowe, drugi natomiast to dyski wygładzające tworzące mikroskopijne ząbki, co ułatwia krojenie włóknistych produktów, jak mięso. Najszybsza ręczna ostrzałka dostępna na rynku. Manualna ostrzałka do noży Pronto Diamond Hone 464 CC-464 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego i cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Manualna ostrzałka do noży Pronto Diamond Hone 464 | CHEF'S CHOICE, CC-464 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Manualna ostrzałka do noży Pronto Diamond Hone 464 | CHEF'S CHOICE, CC-464 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny