Cena netto:
45,60 zł 48,00 zł 48,00 zł
Cena brutto:
56,09 zł 59,04 zł 59,04 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
zasilanie: ręczne
kolor:
  • inox
  • czerwony
  • czarny

Manualna ostrzałka kieszonkowa | CHEF'S CHOICE, CC-476 - Opis:

Manualna ostrzałka kieszonkowa 476 idealna do niewielkich noży. Dwukrawędziowa o diamentowych tarczach. Najmniejsza na rynku. Manualna ostrzałka kieszonkowa 476 CC-476 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego i cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Manualna ostrzałka kieszonkowa | CHEF'S CHOICE, CC-476 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Manualna ostrzałka kieszonkowa | CHEF'S CHOICE, CC-476 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny