Promocja

Moduł wymienny do ostrzałki Sharpener 2100 Diamond Hone | CHEF'S CHOICE, CC-2111

CC-2111


  • 798,27 zł z VAT 649,00 zł bez VAT 670,55 zł z VAT 545,16 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

kolor: czarny

Moduł wymienny do ostrzałki Sharpener 2100 Diamond Hone | CHEF'S CHOICE, CC-2111 - Opis

Moduł wymienny CC-2111 do ostrzałki Sharpener 2100 to zapasowy element ostrzący, kóry w razie awarii lub zużycia modułu ostrzącego można zamontować w ostrzłace Sharpener 2100. Dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego i cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Moduł wymienny do ostrzałki Sharpener 2100 Diamond Hone | CHEF'S CHOICE, CC-2111 - Opinie klientów

Moduł wymienny do ostrzałki Sharpener 2100 Diamond Hone | CHEF'S CHOICE, CC-2111 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Moduł wymienny do ostrzałki Sharpener 2100 Diamond Hone | CHEF'S CHOICE, CC-2111 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Moduł wymienny do ostrzałki Sharpener 2100 Diamond Hone | CHEF'S CHOICE, CC-2111

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.