Cena netto: 101,80 zł
Cena brutto: 125,21 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 180 mm
kolor: szary

Otwieracz do starych korków, bazaltowy | PEUGEOT, Mathus - Opis:

Otwieracz do starych korków Mathus, francuskiej marki Peugeot wykonany został ze stali nierdzewnej i elementu z tworzywa sztucznego najwyższej jakości w kolorze bazaltowym. Jest to produkt profesjonalny pomagający podczas otwierania butelek bez wiercenia korka. Idealne narzędzie do starych win z korkami, które mają tendencję do kruszenia. Otwieracz Peugeot PG-200367 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Otwieracz do starych korków, bazaltowy | PEUGEOT, Mathus - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Otwieracz do starych korków, bazaltowy | PEUGEOT, Mathus - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny