Nowość Promocja

Łyżka silikonowa, cukiernicza 410 mm | SILIKOMART, SPC

70.106.87.0002


 • 61,35 zł z VAT 49,88 zł bez VAT 59,50 zł z VAT 48,40 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  59,50 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

długość 41 mm
szerokość 405 mm
wysokość 21 mm
materiał: silikon

Łyżka silikonowa, cukiernicza 410 mm | SILIKOMART, SPC - Opis

Silikonowa łyżka SPC o długości 410 mm produkcji włoskiej firmy Silikomart to artykuł, który znajdzie swoje zastosowanie w każdej kuchni – zarówno domowej, pełnej słodkiej wypieków, jak również w pracowniach profesjonalnych punktów cukierniczych. Łopatka posiada elastyczną, gładką część roboczą, która idealnie sprawdzi się przy przelewaniu płynnej czekolady, lukrów, polew, sosów z kremów z naczyń kuchennych, misek i garnków. Łyżka cukiernicza 70.104.87.0002 wykonana jest z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Łyżka silikonowa, cukiernicza 410 mm | SILIKOMART, SPC - Opinie klientów

Łyżka silikonowa, cukiernicza 410 mm | SILIKOMART, SPC - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Łyżka silikonowa, cukiernicza 410 mm | SILIKOMART, SPC - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Łyżka silikonowa, cukiernicza 410 mm | SILIKOMART, SPC