Cena netto:
51,80 zł 53,40 zł 53,40 zł
Cena brutto:
63,71 zł 65,68 zł 65,68 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 40 mm
średnica: 280 mm
materiał: stal niebieska
powierzchnia: gładka
do indukcji: nie
pokrywa w komplecie: nie

Patelnia paella okrągła ze stali niebieskiej o średnicy 28 cm | DE BUYER, La Lyonnaise - Opis:

Patelnia LYON paella o średnicy 28 cm z linii La Lyonnaise producenta De Buyer to idealne narzędzie dla każdego szefa kuchni oraz jego kucharzy. Wykonana jest z wysokiej jakości stali niebieskiej. Grubość ścianki patelni wynosi 1,0 mm. Niskie ścianki ułatwiają szybkie odparowywanie wody z potrawy. Patelnia posiada dwa uchwyty. Czerwone rączki i młotkowane dno nadają wyjątkowego wyglądu patelni. Patelnia ta jest idealna do pracy na palnikach gazowych. Nie nadaje się do mycia w zmywarkach. Nie można jej zapiekać w piekarniku. Patelnię należy natłuścić po użyciu. Patelnia LYON paella okrągła 28 cm D-5026-28 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia profesjonalnej kuchni na rynku hotelowym, restauracyjnym oraz barowym. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 1 sztuce. Cena netto za 1 sztukę.
Patelnia paella okrągła ze stali niebieskiej o średnicy 28 cm | DE BUYER, La Lyonnaise - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Patelnia paella okrągła ze stali niebieskiej o średnicy 28 cm | DE BUYER, La Lyonnaise - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny