Cena netto:
107,86 zł 111,20 zł 111,20 zł
Cena brutto:
132,67 zł 136,78 zł 136,78 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 15 mm
średnica: 260 mm
materiał: aluminium
powierzchnia: gładka
do indukcji: nie
pokrywa w komplecie: nie
powłoka: PTFE

Patelnia z aluminium do naleśników, 26 cm | DE BUYER, Choc - Opis:

Patelnia do naleśników o średnicy 26 cm z linii Choc producenta De Buyer to idealne narzędzie dla każdego szefa kuchni oraz jego kucharzy. Wykonana jest z najwyższej jakości aluminium i pokryta jest powłoką PTFE. Grubość ścianki wynosi 3,5 mm. Niskie ścianki i optymalna gładkość pozwalają z łatwością odwrócić naleśnik oraz zsunąć go na talerz. Patelnia posiada nitowany uchwyt i nadaje się do mycia w zmywarkach. Powłoka PTFE nie zawiera kwasu perfluorooktanowego PFOA. Patelnia CHOC do naleśników 26 cm D-8185-26 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia profesjonalnej kuchni na rynku hotelowym, restauracyjnym oraz barowym. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 1 sztuce. Cena netto za 1 sztukę.
Patelnia z aluminium do naleśników, 26 cm | DE BUYER, Choc - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Patelnia z aluminium do naleśników, 26 cm | DE BUYER, Choc - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny