Cena netto:
98,16 zł 101,20 zł 101,20 zł
Cena brutto:
120,74 zł 124,48 zł 124,48 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 20 mm
średnica: 280 mm
materiał: aluminium
kształt: okrągły
do indukcji: tak
powłoka: PTFE
kod EAN: 8711369627679

Płytka patelnia do naleśników z powłoką nieprzywierającą „DYFLON”, średnica: 28 cm | HENDI, Kitchen Line - Opis:

Aluminiowa patelnia do naleśników marki Hendi, o numerze katalogowym 627679, o średnicy zewnętrznej 28 centymetrów, wewnętrznej 24 cm i wysokości 2 centymetrów. Patelnia wykonana z wysokiej jakości aluminium została pokryta od wewnątrz innowacyjną nanoceramiczną powłoką nieprzywierającą. Posiada wygodną i solidną rączke wykonaną z oksydowanej stali. Nadaje się idealnie dla wszelkiego rodzaju kuchni - od wielkich restauracji, jadłodajni czy barów, po domową kuchnie i lokalne bistro. Specjalna powłoka gwarantuje łatwość gotowania, zapobiega przywieraniu pożywienia oraz ułatwia mycie. Patelnię Hendi 627679 można używać na kuchenkach gazowych, elektrycznych, indukcyjnych oraz ceramicznych, lecz nie należy myć jej w zmywarce.
Płytka patelnia do naleśników z powłoką nieprzywierającą „DYFLON”, średnica: 28 cm | HENDI, Kitchen Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Płytka patelnia do naleśników z powłoką nieprzywierającą „DYFLON”, średnica: 28 cm | HENDI, Kitchen Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny