Cena netto: 91799,00 zł
Cena brutto: 112912,77 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 1000 mm
szerokość 920 mm
wysokość 900 mm
pojemność: 36 l
moc całkowita: 18 kW
napięcie: 400 V
temperatura maksymalna: 30 °C
waga: 158 kg
ilość stref: 12 szt.
rozmiar GN:
  • GN 1/2 (325x265 mm)
  • GN 1/6 (176x162 mm)

Wielofunkcyjna patelnia Precipan 2 x 18 l | PRECIPAN, B1A9BFPD18E - Opis:

Najbardziej wydajne urządzenie gastronomiczne na rynku
WIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ
PRECIPAN ZAJMIE SIĘ WSZYSTKIM Twój zespół Ci podziękuje - wybierz temperaturę gotowania oraz stopień przygotowania potrawy, a Precipan wykona wszystko zgodnie z wprowadzonymi ustawieniami. W każdym z 7 dni tygodnia, proces gotowania będzie przebiegać zawsze tak samo. Sprawdź, czy wszystkie procesy przebiegają prawidłowo. Dzięki FastPAD będziesz mieć pod kontrolą każdy etap gotowania.

PANEL DOTYKOWY Firma Bonnet wykorzystała w urządzeniu Precipan swoje wieloletnie doświadczenie aby zaoferować kucharzom najlepszą technologię. Dzięki łatwej i szybkiej obsłudze, Precipan stanie się najczęściej używanym urządzeniem w Twojej kuchni. Technologia FastPAD stale nadzoruje 2 komory. Jeden rzut oka wystarczy, by kontrolować różne procesy gotowania. PRECIPAN ZAJMIE SIĘ WSZYSTKIM Twój zespół Ci podziękuje - wybierz temperaturę gotowania oraz stopień przygotowania potrawy, a Precipan wykona wszystko zgodnie z wprowadzonymi ustawieniami. W każdym z 7 dni tygodnia, proces gotowania będzie przebiegać zawsze tak samo. Sprawdź, czy wszystkie procesy przebiegają prawidłowo. Dzięki FastPAD będziesz mieć pod kontrolą każdy etap gotowania. WIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ STERUJ GOTOWANIEM! Wielofunkcyjny timer oblicza czas pozostały do końca gotowania każdej potrawy. Precipan jest tam, gdzie nie dociera wzrok. Sonda pomiaru temperatury Precipan pozwoli Ci rozstrzygnąć wszelkie wątpliwości dotyczące stopnia przygotowania delikatnych produktów.
Aż 8 sposobów gotowania w jednym urządzeniu! Dzięki dużej powierzchni użytkowej (2x 17 dm2 ), Precipan pozwala na jednoczesne przygotowanie potraw na 100, a nawet więcej, talerzy. Modułowe urządzenia z serii Advancia pozwalają na zwiększenie wydajności.

INNOWACYJNOŚĆ
WKROCZ W NOWĄ ERĘ WYDAJNOŚCI! Intelligent Heating Technology umożliwia pominięcie etapu podgrzewania wstępnego. Dzięki temu Precipan jest aktualnie najszybszą kuchnią gastronomiczną* (o płaskiej powierzchni). Zaawansowana technologia, zapewnia Twojej kuchni ekonomię skali. System regulacji IHT obniża koszty, dostosowując podgrzewanie odpowiednio do objętości produktu.
SPÓJRZ NA GOTOWANIE Z INNEJ PERSPEKTYWY Pracuj szybciej, w niższych temperaturach. Zapomnij o przywieraniu potraw! Gotuj kolejne potrawy bez konieczności czyszczenia zbiornika. Precipan utrzymuje odpowiednie ciśnienie i zapewnia Ci komfort pracy. Niezależnie od ilości i rodzaju produktów, podczas całego procesu gotowania utrzymywana jest właściwa temperatura.
JEDNAKOWY STOPIEŃ PRZYGOTOWANIA POTRAW 6 niezależnych stref podgrzewania zapewnia taki sam stopień przygotowania na całej powierzchni zbiornika
Dno wykonane w opatentowanej technologii STRATINOX Trimétal zapewnia natychmiastowe rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni gotowania.

ŁATWIEJSZA OBSŁUGA
ZYSKAJ SWOBODĘ RĄK PODCZAS GOTOWANIA Zbiornik stały to nieocenione rozwiązanie, dzięki któremu zyskujesz:
• komfort pracy: mniej naczyń, mniej przemieszczania się, mniej przenoszenia
• szybkość pracy: krótszy czas oczekiwania
• większe bezpieczeństwo: nie musisz dźwigać, brak pryskającego tłuszczu
• przestrzeń: brak akcesoriów zajmujących miejsce w kuchni.
WIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ Dzięki technologii MultiFlow możesz wygodnie:
• opróżnić urządzenie z przygotowanej potrawy
• zlać i przefiltrować zużyty olej
• spuścić do kanalizacji wodę użytą do mycia
DOSKONAŁA ORGANIZACJA MIEJSCA PRACY Urządzenie Precipan oferuje największą na rynku powierzchnię gotowania, a ponadto posiada strefę roboczą, gdzie możliwe jest umieszczenie pojemnika typu GN 1/1. Jest to idealne rozwiązanie pod względem konfiguracji i wygody gotowania.
ZRÓB WIĘCEJ MIEJSCA W KUCHNI Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szefów kuchni, urządzenie Precipan daje możliwość zwiększenia wydajności produkcji o 35% przy jednoczesnym zaoszczędzeniu 13% miejsca! Łącząc urządzenie Precipan z innymi modułami z kompatybilnej serii Advancia, zwiększysz funkcjonalność swojej kuchni i wykorzystasz wszystkie jego możliwości!
Wielofunkcyjna patelnia Precipan 2 x 18 l | PRECIPAN, B1A9BFPD18E - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Wielofunkcyjna patelnia Precipan 2 x 18 l | PRECIPAN, B1A9BFPD18E - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny