Cena netto: 4899,00 zł
Cena brutto: 6025,77 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 100 mm
średnica: 1.5 mm

Sonda rdzeniowa do delikatnych produktów 1-punktowa do patelni wielofunkcyjnych serii Precipan | PRECIPAN, ACSCF - Opis:

Sonda rdzeniowa do delikatnych produktów 1-punktowa do patelni wielofunkcyjnych serii Precipan.
Sonda rdzeniowa do delikatnych produktów 1-punktowa do patelni wielofunkcyjnych serii Precipan | PRECIPAN, ACSCF - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Sonda rdzeniowa do delikatnych produktów 1-punktowa do patelni wielofunkcyjnych serii Precipan | PRECIPAN, ACSCF - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny