Cena netto: 115099,00 zł
Cena brutto: 141571,77 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 1400 mm
szerokość 1020 mm
wysokość 1000 mm
pojemność: 151 l
moc całkowita: 42 kW
napięcie: 400 V
temperatura maksymalna: 23 °C
waga: 277 kg
ilość stref: 3 szt.
rozmiar GN:
  • GN 1/2 (325x265 mm)
  • GN 1/6 (176x162 mm)

Wielofunkcyjna patelnia przechylna Precipan 150 l, 42 kW | PRECIPAN, BPT15HE - Opis:

Najbardziej wydajne urządzenie gastronomiczne na rynku
KUCHNIA JUTRA
PRECIPAN MULTIFUNKCYJNE URZĄDZENIE, KTÓRE ZMIEŚCISZ W CIĄGU KUCHENNYM W Precipanie zrobisz to wszystko, co w piecu konwekcyjnoparowym lub w każdym, innym module ciągu kuchennego, zapewniając zoptymalizowane, ergonomiczne rozwiązanie dla potrzeb nowoczesnej kuchni.

PANEL DOTYKOWY Firma Bonnet wykorzystała w urządzeniu Precipan swoje wieloletnie doświadczenie aby zaoferować kucharzom najlepszą technologię. Dzięki łatwej i szybkiej obsłudze, Precipan stanie się najczęściej używanym urządzeniem w Twojej kuchni. Technologia FastPAD stale nadzoruje sytuację. Jeden rzut oka wystarczy, by kontrolować różne procesy gotowania.
STERUJ GOTOWANIEM! Wielofunkcyjny timer oblicza czas pozostały do końca gotowania każdej potrawy. Precipan jest tam, gdzie nie dociera wzrok. Sonda pomiaru temperatury Precipan pozwoli Ci rozstrzygnąć wszelkie wątpliwości dotyczące stopnia przygotowania delikatnych produktów.

INNOWACYJNOŚĆ
WKROCZ W NOWĄ ERĘ WYDAJNOŚCI! Intelligent Heating Technology umożliwia pominięcie etapu podgrzewania wstępnego. Dzięki temu Precipan jest aktualnie najszybszą kuchnią gastronomiczną* (o płaskiej powierzchni). Zaawansowana technologia, zapewnia Twojej kuchni ekonomię skali. System regulacji IHT obniża koszty, dostosowując podgrzewanie odpowiednio do objętości produktu.
SPÓJRZ NA GOTOWANIE Z INNEJ PERSPEKTYWY Pracuj szybciej, w niższych temperaturach. Zapomnij o przywieraniu potraw! Gotuj kolejne potrawy bez konieczności czyszczenia zbiornika. Precipan utrzymuje odpowiednie ciśnienie i zapewnia Ci komfort pracy. Niezależnie od ilości i rodzaju produktów, podczas całego procesu gotowania utrzymywana jest właściwa temperatura.
POZOSTAŃ SUCHY Precipan zbiera wodę z mycia i zmniejsza zużycie mopów do wycierania podłóg. 90% wody czyszczącej zebrane przez system zbierania wody obwodową rynną.
Dno wykonane w opatentowanej technologii STRATINOX Trimétal zapewnia natychmiastowe rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni gotowania.

ŁATWIEJSZA OBSŁUGA
ZYSKAJ SWOBODĘ RĄK PODCZAS GOTOWANIA Patelnia to nieocenione rozwiązanie, dzięki któremu zyskujesz:
• komfort pracy: mniej naczyń, mniej przemieszczania się, mniej przenoszenia
• szybkość pracy: krótszy czas oczekiwania
• większe bezpieczeństwo: nie musisz dźwigać, brak pryskającego tłuszczu
• przestrzeń: brak akcesoriów zajmujących miejsce w kuchni.
DOSKONAŁA ORGANIZACJA MIEJSCA PRACY Urządzenie Precipan oferuje największą na rynku powierzchnię gotowania. Jest to idealne rozwiązanie pod względem konfiguracji i wygody gotowania.
ZRÓB WIĘCEJ MIEJSCA W KUCHNI Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szefów kuchni, urządzenie Precipan daje możliwość zwiększenia wydajności produkcji o 35% przy jednoczesnym zaoszczędzeniu 10% miejsca! Łącząc urządzenie Precipan z innymi modułami z kompatybilnej serii Advancia, zwiększysz funkcjonalność swojej kuchni i wykorzystasz wszystkie jego możliwości!
Wielofunkcyjna patelnia przechylna Precipan 150 l, 42 kW | PRECIPAN, BPT15HE - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Wielofunkcyjna patelnia przechylna Precipan 150 l, 42 kW | PRECIPAN, BPT15HE - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny