Cena netto:
68,50 zł 72,10 zł 72,10 zł
Cena brutto:
84,26 zł 88,68 zł 88,68 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 45 mm
średnica: 280 mm
pojemność: 2 l
materiał: aluminium
kształt: okrągły
do indukcji: nie
powłoka: PTFE

Patelnia aluminiowa z powłoką teflonową Platinum, średnica 28 cm | STALGAST, 035281 - Opis:

Patelnia aluminiowa z powłoką teflonową Platinum o średnicy 28 centymetrów firmy Stalgast o indeksię 035281 to idealne narzędzie zarówno dla amatorów, do przygotowywania łatwo przypalających się produktów np: jajecznica. Wykonanie patelni z aluminium oraz solidna konstrukcja rączki zapewnia długoletnią trwałość i szybkie, równomierne nagrzewanie się powierzchni patelni. Trójwarstwowa, teflonowa powłoka Dupont zapewnia zmniejszenie ryzyka przypalenia dań oraz zapobiega porysowaniu patelni. Wysokość rantu to 4,5 centymetra. Grubość ścianki to 4 mm. Produkt świetnie się sprawdzi w restauracjach, barach i innych punktach gastronomicznych. Rączka stalowa wykonana ze stali epoksydowanej, zapewnia wysoką wytrzymałość termiczną. Patelnię można używać na płytach gazowych, elektrycznych i ceramicznych. Patelni nie można myć w zmywarkach - można uszkodzić powierzchnię aluminium. Dodatkowo Stalgast zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Patelnia aluminiowa z powłoką teflonową Platinum, średnica 28 cm | STALGAST, 035281 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Patelnia aluminiowa z powłoką teflonową Platinum, średnica 28 cm | STALGAST, 035281 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny