Cena netto:
540,29 zł 557,00 zł 557,00 zł
Cena brutto:
664,56 zł 685,11 zł 685,11 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 45 mm
średnica: 320 mm
temperatura maksymalna: 250 °C
materiał: aluminium
powierzchnia: gładka
do indukcji: nie
pokrywa w komplecie: nie
powłoka: PTFE

Patelnia okrągła z aluminium o średnicy 32 cm | DE BUYER, Choc Extreme - Opis:

Patelnia okrągła o średnicy 32 cm z linii Choc Extreme producenta De Buyer to idealne rozwiązanie dla wymagających profesjonalistów. Wykonana jest z najwyższej jakości lite aluminium i pokryta jest wysokiej jakości powłoką PTFE. Patelnia ta jest idealna do smażenia na tzw. wolnym ogniu. Patelnia posiada solidnie nitowany, ergonomiczny i nienagrzewający się uchwyt ze stali nierdzewnej. Grubość ścianki patelni wynosi 3,0 mm. Patelnia nadaje się do każdego rodzaju kuchenek, w tym także do kuchenek indukcyjnych oraz można ją w zmywarkach. Patelnia CHOC ETREME okrągłą 32 cm D-8310-32 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia profesjonalnej kuchni na rynku hotelowym, restauracyjnym oraz barowym. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 1 sztuce. Cena netto za 1 sztukę .
Patelnia okrągła z aluminium o średnicy 32 cm | DE BUYER, Choc Extreme - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Patelnia okrągła z aluminium o średnicy 32 cm | DE BUYER, Choc Extreme - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny