Cena netto:
315,21 zł 399,00 zł 399,00 zł
Cena brutto:
387,71 zł 490,77 zł 490,77 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 360 mm
materiał:
  • aluminium
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
do indukcji: tak
gatunek stali nierdzewnej: 18/10
powłoka: nieprzywierająca
kod EAN: 8012004047198

Patelnia z podwójną powłoką nieprzywierającą 360 mm | CHEF DE CUISINE, Impressive - Opis:

Wysokiej jakości innowacyjna powłoka wewnątrz i na zewnątrz oraz wysoka odporność sprawiają, że patelnie Impressive to najlepsi sprzymierzeńcy zdrowego gotowania.
• Patelnie są wyprodukowane z aluminium o grubości 4mm, dzięki czemu szybko i równomiernie się nagrzewają, a przy tym są lekkie i wygodne.
• Korpusy pokryte wytrzymałą, podwójną powłoką nieprzywierającą, która zapewnia, że składniki nie przypalają się, a do smażenia można wykorzystać mniejszą ilość tłuszczu.
• Wentylowana, ergonomiczna rączka ze stali nierdzewnej 18/10 jest przymocowana za pomocą trzech nitów, a izolację uchwytu wykonano z tworzywa sztucznego, co sprawia, że patelnia pewnie leży w dłoni i nie nagrzewa się.
• Praktyczny otwór przy uchwycie, umożliwia szybkie i wygodne odwieszenie artykułu na haczyku.
• Dopracowany, estetyczny wygląd daje możliwość zaprezentowania ich na stole i serwowania potraw gościom. Produkty są łatwe w utrzymaniu czystości i, co ważne w profesjonalnej kuchni, można je myć w zmywarce.
Patelnia z podwójną powłoką nieprzywierającą 360 mm | CHEF DE CUISINE, Impressive - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Patelnia z podwójną powłoką nieprzywierającą 360 mm | CHEF DE CUISINE, Impressive - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny