Cena netto:
472,50 zł 630,00 zł 630,00 zł
Cena brutto:
581,18 zł 774,90 zł 774,90 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 70 mm
średnica: 400 mm
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
kształt: okrągły
powłoka: brak

Patelnia z polerowanej stali nierdzewnej o średnicy 40 cm, z dodatkową rączką | CONTACTO, Seria 2000 - Opis:

Patelnia nierdzewna o średnicy 40 cm, wysokości 7 cm i indeksie 2003/400 została wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/10, którą cechuje duża wytrzymałość oraz łatwość w utrzymaniu w stanie bliskim początkowemu. Zaprojektowana z myślą o profesjonalnym użyciu - w hotelach, restauracjach, stołówkach, ale również i dla wymagających mistrzów kuchni gospodarstwa domowego. Wykonana ze stali nierdzewnej podstawa patelni typu sandwich o grubości 8 mm z aluminiowym rdzeniem równomiernie nagrzewa patelnię. Patelnia posiada dodatkowy boczny uchwyt, zwiększający komfort użytkowania. Otwór na końcu rączki z pewnością będzie pomocny przy przechowywaniu i suszeniu. Patelnia 2003 jest przystosowana do mycia w zmywarkach przemysłowych, a także do użytku na palnikach indukcyjnych. Do patelni pasuje pokrywa o indeksie 2061/400, którą również można nabyć w naszym sklepie internetowym. Otwór na końcu rączki z pewnością będzie pomocny przy przechowywaniu i suszeniu.
Patelnia z polerowanej stali nierdzewnej o średnicy 40 cm, z dodatkową rączką | CONTACTO, Seria 2000 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Patelnia z polerowanej stali nierdzewnej o średnicy 40 cm, z dodatkową rączką | CONTACTO, Seria 2000 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny