Cena netto:
442,13 zł 589,50 zł 589,50 zł
Cena brutto:
543,81 zł 725,09 zł 725,09 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 60 mm
średnica: 320 mm
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: gładka
kształt: okrągły
powłoka: PTFE

Patelnia ze stali nierdzewnej z powłoką nieprzywierającą o średnicy 32 cm | CONTACTO, Seria 2000 - Opis:

Patelnia nierdzewna o średnicy 32 cm, wysokości 6 cm i indeksie 2013/320 jest wykonana z polerowanej stali nierdzewnej, a jej wnętrze zostało pokryta powłoką PTFE, która zapobiega przyleganiu potraw do powierzchni. Zaprojektowana z myślą o profesjonalnym użyciu - w hotelach, restauracjach, stołówkach, ale również i dla wymagających mistrzów kuchni gospodarstwa domowego. Wykonana ze stali nierdzewnej podstawa patelni typu sandwich o grubości 8 mm z aluminiowym rdzeniem równomiernie nagrzewa patelnię. Otwór na końcu rączki z pewnością będzie pomocny przy przechowywaniu i suszeniu. Patelnia Contcto z serii 2013 jest przystosowana do mycia w zmywarkach przemysłowych, a także do użytku na palnikach indukcyjnych, jednakowoż należy uważać, aby temperatura powierzchni nie przekraczała 280°C. Do patelni pasuje pokrywa o indeksie 2061/320, którą również można nabyć w naszym sklepie internetowym. Otwór na końcu rączki z pewnością będzie pomocny przy przechowywaniu i suszeniu.
Patelnia ze stali nierdzewnej z powłoką nieprzywierającą o średnicy 32 cm | CONTACTO, Seria 2000 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Patelnia ze stali nierdzewnej z powłoką nieprzywierającą o średnicy 32 cm | CONTACTO, Seria 2000 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny