Nowość Promocja

Zestaw do pracy z czekoladą - dozownik 1 l, miska i termometr | SILIKOMART, Kit Choc Colata

25.905.99.0063


 • 333,78 zł z VAT 271,37 zł bez VAT 323,79 zł z VAT 263,22 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  323,79 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

długość 210 mm
szerokość 200 mm
wysokość 210 mm
materiał: silikon, tritan

Zestaw do pracy z czekoladą - dozownik 1 l, miska i termometr | SILIKOMART, Kit Choc Colata - Opis

Zestaw do pracy z czekoladą – dozownik 1 l, miska i termometr Kit Choc Colata to innowacyjny produkt włoskiej firmy Silikomart stworzony z myślą o klientach profesjonalnych oraz indywidualnych. Zestaw składa się z dozownika do czekolady i polew Funnel Choc wykonanego z tritanu (nie zawiera BPA, BPS czy innych bifenoli – jest całkowicie bezpieczny do pracy z żywnością), silikonowej szpatułki z wbudowanym termometrem do sprawdzania temperatury (od -40°C do +300°C) oraz Coco Choc, silikonowej miseczki nadającej się do rozpuszczania czekolady w kuchence mikrofalowej lub w kąpieli wodnej. Dozownik cukierniczy służy do sprawnego napełniania foremek płynnymi surowcami cukierniczymi, takimi jak czekolada bądź polewy. Pistolet cukierniczy z zestawu 25.905.99.0063 o pojemności 1 l i wymiarach 130 mm (średnica) x 140 mm (wysokość) posiada lejek wykonany z poliwęglanu, zawór, uchwyt do kontroli tempa przelewu oraz trzy wymienne dysze o średnicy: 4 mm, 7 mm, 10 mm. Oprócz tego, w zestawie znajdziemy plastikową podstawkę zapewniającą stabilność dozownika. Produkt może być czyszczony w zmywarce.

Zestaw do pracy z czekoladą - dozownik 1 l, miska i termometr | SILIKOMART, Kit Choc Colata - Opinie klientów

Zestaw do pracy z czekoladą - dozownik 1 l, miska i termometr | SILIKOMART, Kit Choc Colata - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Zestaw do pracy z czekoladą - dozownik 1 l, miska i termometr | SILIKOMART, Kit Choc Colata - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Zestaw do pracy z czekoladą - dozownik 1 l, miska i termometr | SILIKOMART, Kit Choc Colata