Cena netto: 195,03 zł
Cena brutto: 239,89 zł
Dostępność: 10 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 140 mm
pojemność: 0.25 l
ilość pól: 1 szt.
ilość w komplecie: 5 szt.
materiał: silikon
kolor: szary
cena za: komplet

Zestaw 5 silikonowych form do tworzenia okrągłych ozdób na wierzch tart, ciast i deserów, 5x 250 ml, 140 mm | DINARA KASKO, TART Kit - Opis:

  • Zestaw 5 oryginalnych, silikonowych form do tworzenia okrągłych ozdób na wierzch tart, ciast i deserów
  • Wykonane w pełni ze spożywczego silikonu, dopuszczone do kontaktu z żywnością
  • Wymiary form: 14 cm, pojemność 5x 250 ml
  • W zestawie znajdują się: 5 silikonowych form i 1 przepis krok po kroku ze zdjęciami (w języku angielskim, hiszpańskim, chińskim i rosyjskim)
Zestaw 5 silikonowych form do tworzenia okrągłych ozdób na wierzch tart, ciast i deserów, 5x 250 ml, 140 mm | DINARA KASKO, TART Kit - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Zestaw 5 silikonowych form do tworzenia okrągłych ozdób na wierzch tart, ciast i deserów, 5x 250 ml, 140 mm | DINARA KASKO, TART Kit - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny