Promocja

Pojemnik nierdzewny do lodu 5 l | HENDI, 594704

594704


  • 324,72 zł z VAT 264,00 zł bez VAT 314,98 zł z VAT 256,08 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 230 mm
średnica 200 mm
pojemność 5 l
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa

Pojemnik nierdzewny do lodu 5 l | HENDI, 594704 - Opis

Pojemnik do lodu, marki Hendi, o indeksie: 594704. Parametry techniczne produktu: średnica: 20 cm, wysokość: 23 cm, pojemność: 5 litrów. Pojemnik został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada podwójne ścianki, pokrywkę oraz uchwyty. Idealnie sprawdzi się w każdym barze, pubie czy restauracji.

Pojemnik nierdzewny do lodu 5 l | HENDI, 594704 - Opinie klientów

Pojemnik nierdzewny do lodu 5 l | HENDI, 594704 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pojemnik nierdzewny do lodu 5 l | HENDI, 594704 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Pojemnik nierdzewny do lodu 5 l | HENDI, 594704

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się