Cena netto:
192,38 zł 256,50 zł 256,50 zł
Cena brutto:
236,62 zł 315,50 zł 315,50 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 200 mm
średnica: 270 mm
pojemność: 8 l
materiał: aluminium
kształt: okrągły
kolor: srebrny
cena za: sztukę
kod EAN: 4004133360372

Pojemnik termoizolacyjny do kostek lodu 8 l | APS, Maxi - Opis:

*Pojemnik termoizolacyjny do przechowywania i serwowania lodu o indeksie 36037 wykonany jest z wysokiej jakości akrylu oraz aluminium. Produkt o wysokości 20 cm i średnicy 27 cm i pojemności 8 l idealnie pasuje do każdego hotelu, restauracji oraz baru pod względem wizualnym. Jest on estetyczny oraz elegancki. Wiaderko bufetowe na lód z pokrywą i uchwytem doskonale sprawdzi się w rękach kelnerów, obsługi restauracji oraz pracowników barów. Pojemnik zapewnia wysoki komfort przechowywania i serwowania kostek lodu tak, aby zachowały one pożądaną temperaturę. Produkt nadaje się wyłącznie do mycia ręcznego.
Pojemnik termoizolacyjny do kostek lodu 8 l | APS, Maxi - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pojemnik termoizolacyjny do kostek lodu 8 l | APS, Maxi - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny