Wysokiej klasy pojemniki GN – polipropylenowe

W tej kategorii produktowej znajdą Państwo najwyższej jakości pojemniki GN polipropylenowe (z tworzywa sztucznego, plastiku), które są dostępne we wszystkich rozmiarach. Są to artykuły, które idealnie sprawdzą się do przechowywania oraz transportowania produktów żywnościowych. Znajdą zastosowanie w restauracjach, barach, firmach cateringowych, stołówkach i jadłodajniach, a także w innych punktach i lokalach gastronomicznych. Oferujemy polipropylenowe pojemniki GN w wielu różnych wariantach, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie dla siebie produkt, który spełni wszystkie jego oczekiwania!

Czytaj więcej >

Pojemniki GN – polipropylenowe do przechowywania i transportu produktów żywnościowych

Decydując się na zakup konkretnych pojemników GN z polipropylenu, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów, które zdecydowanie ułatwią dokonanie wyboru. Pierwszym z nich jest oczywiście rozmiar pudełka, czyli jego wysokość, szerokość, długość i pojemność. Dzięki intuicyjnej i łatwej wyszukiwarce, która znajduje się nad produktami, z łatwością wyszukają Państwo interesujące artykuły. Kolejną istotną kwestią jest rozmiar GN. Oferujemy pojemniki polipropylenowe: GN 2/3 (354 × 325 mm), GN 1/1 (530 × 325 mm), GN 1/2 (325 × 265 mm), GN 1/3 (325 × 175 mm), GN 1/4 (265 × 162 mm), GN 1/6 (176 × 162 mm) oraz GN 1/9 (176 × 108 mm).

Polipropylenowe pojemniki GN w asortymencie Gastromania.pl

W naszej ofercie dostępne są nie tylko wysokiej klasy pojemniki GN polipropylenowe, ale także inne urządzenia, akcesoria i gadżety dla profesjonalnej gastronomii, które zachwycają swoją trwałością i wykonaniem. Stawiamy na najwyższa jakość naszych produktów, dlatego od początku współpracujemy z najlepszymi producentami (m.in. firma: STALGAST, ARAVEN, APS, CONTACTO oraz HENDI). Jest to dla nas gwarancją, że artykuły z naszego asortymentu spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – z przyjemnością na wszystko odpowiemy!