Cena netto:
64,13 zł 85,50 zł 85,50 zł
Cena brutto:
78,87 zł 105,17 zł 105,17 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 100 mm
średnica: 80 mm
pojemność: 0.25 l
ilość w komplecie: 16 szt.
materiał: tworzywo sztuczne
kształt: okrągły
kolor: przeźroczysty
cena za: komplet

Słoik z pokrywką z tworzywa sztucznego, zestaw 16 elementów | APS, Super Cup - Opis:

Słoik z pokrywką, o pojemności 250 ml. Wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego, przypominającego szkło. Zestaw składa się z 8 słoików i 8 pokrywek, i skierowany jest przede wszystkim do stosowania w letnich ogródkach gastronomicznych, spa, na basenach ale znajdzie także zastosowanie w hotelowych bufetach, restauracjach, kawiarniach i innych lokalach gastronomicznych. Idealny do sprzedaży na wynos. Cena prezentowana na stronie dotyczy całego, jednego kompletu (8+8). Każdy z elementów może być myty w zmywarkach i sztaplowany.
Słoik z pokrywką z tworzywa sztucznego, zestaw 16 elementów | APS, Super Cup - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Słoik z pokrywką z tworzywa sztucznego, zestaw 16 elementów | APS, Super Cup - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny