Cena netto:
39,15 zł 43,50 zł 43,50 zł
Cena brutto:
48,15 zł 53,51 zł 53,51 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 90 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kształt: okrągły
kolor: kremowy
cena za: sztukę
gwarancja na obtłuczenia: nie

Porcelanowa pokrywka | CHURCHILL, Profile - Opis:

Porcelanowa pokrywka angielskiego producenta Churchill to reprezentant wszechstronnej kolekcji Profile w kolorze białym. Dzięki szerokiemu wachlarzowi elementów, pełnemu szkliwieniu i lekkości poszczególnych elementów, ta piękna zastawa znajdzie zastosowanie w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym Porcelanowa pokrywka sprawdzi się w restauracjach, hotelach, bufetach czy na spotkaniach towarzyskich i bankietach. Przeznaczona jest również na imprezy cateringowe - szczególnie ze względu na stosunkowo niewielką wagę oraz nisko profilowany kształt. Porcelanowa pokrywka Profile 219222 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Element pakowany po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Porcelanowa pokrywka | CHURCHILL, Profile - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowa pokrywka | CHURCHILL, Profile - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny