Cena netto: 14,04 zł
Cena brutto: 17,27 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
rozmiar GN: GN 1/4 (265x162 mm)
materiał: stal nierdzewna
uszczelka: nie
wycięcie na uchwyty: tak
wycięcie na łyżkę: nie
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Pokrywa z wycięciem na uchwyty GN 1/4, wysokiej jakości | TOM-GAST, Range - Opis:

Pokrywa z wycięciem na uchwyty Range o wymiarach 16,2x26,5 cm producenta TOM-GAST to wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 pokrywa do pojemnika Range TOM-GAST. Pokrywa z wycięciem na uchwyty Range nadaje się do podgrzewaczy, bemarów, lad chłodniczych, itp. Nadaje się do każdego typu restauracji, hoteli czy barów dbających o dobre przechowywanie i przygotowywanie potraw. Grubość blachy wynosi 0,8-1,2 mm. Pokrywka GN nie wygina się w piecach za sprawą wzmocnionych rantów i krawędzi. Pokrywa jest zgodna z normą EN. Nadaje się do mycia w zmywarce. Pokrywa wysokiej jakości Range 16,2x26,5 cm IT-14001U produkcji firmy TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 1 sztuce. Cena netto za 1 sztukę. Uwaga! Towar wyprzedażowy - oferta ważna wyłącznie do wyczerpania stanów magazynowych.
Pokrywa z wycięciem na uchwyty GN 1/4, wysokiej jakości | TOM-GAST, Range - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pokrywa z wycięciem na uchwyty GN 1/4, wysokiej jakości | TOM-GAST, Range - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny