Cena netto: 34,40 zł
Cena brutto: 42,31 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 120 mm
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: szkło hartowane
kolor: przeźroczysty
cena za: komplet

Pokrywka szklana o średnicy 12 cm – komplet 6 sztuk | WECK, WE-120 - Opis:

Pokrywka do szklanych naczyń znanej marki Weck o numerze katalogowym WE-120, średnicy 12 cm. Cechy produktu: ciekawy design, wykonanie z wysokiej jakości szkła, odporność na obicia i szok termiczny. Pokrywki sprzedawane są tylko w opakowaniach zbiorczych po 6 sztuk. Cena podana na stronie jest ceną za komplet 6 sztuk pokrywek. Można je myć w zmywarkach. Sprawdzi się jako wielorazowe, gustowne i niebanalne naczynie do deserów, sałatek, dań głównych oraz jako opakowanie do hermetycznego przechowywania suchych składników i produktów gotowych. Naczynia WECK odporne są na zamrażanie lub wyparzanie w różnych urządzeniach gastronomicznych. Szklane słoiki i butelki WECK od ponad 100 lat są synonimem tradycji i najwyższej jakości. Proces wekowania swoją nazwę zawdzięcza właśnie unikalnemu projektowi słoików stworzonemu w 1900 roku przez Johanna Wecka. Wszystkie szklane elementy słoików sygnowane logiem firmy WECK produkowane są w Niemczech ze szkła sodowo-wapniowego o doskonałych walorach użytkowych.
Pokrywka szklana o średnicy 12 cm – komplet 6 sztuk | WECK, WE-120 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pokrywka szklana o średnicy 12 cm – komplet 6 sztuk | WECK, WE-120 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny