Cena netto:
70,56 zł 94,05 zł 94,05 zł
Cena brutto:
86,79 zł 115,68 zł 115,68 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 265 mm
szerokość 162 mm
wysokość 75 mm
pojemność: 1.5 l
rozmiar GN: GN 1/4 (265x162 mm)
materiał: melamina
kształt: prostokątny
kolor:
  • zielony
  • niebieski

Prostokątna miska z morskiej melaminy GN ¼ | APS, Emma - Opis:

Prostokątna misa w rozmiarze GN 1/4, niemieckiej marki APS wykonana z melaminy w morskim kolorze, odpornej na uderzenia. Oryginalny design przykuwa uwagę, a najwyższej klasy materiał znajdzie uznanie u najbardziej wymagających klientów. Przeznaczona do serwowania owoców, sałatek i wielu innych przekąsek na ciepło lub zimno. Można ją myć w zmywarce i sztaplować.
Prostokątna miska z morskiej melaminy GN ¼ | APS, Emma - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Prostokątna miska z morskiej melaminy GN ¼ | APS, Emma - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny