Cena netto:
67,94 zł 86,00 zł 86,00 zł
Cena brutto:
83,57 zł 105,78 zł 105,78 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.142 l
waga: 0.29 kg
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: porcelana
kolor:
  • brązowy
  • beżowy
cena za: sztukę
element zastawy: mlecznik
kod EAN: 5018461539804

Mlecznik z uchwytem 142, 5 ml | STEELITE, Brown Dapple - Opis:

Rustykalny i jednocześnie minimalistyczny Brown Dapple świetnie łączy się z innymi kolekcjami, np. linią Craft, umożliwiając nowe i odświeżone możliwości prezentacji. Filiżanki i miseczki, które można układać w stosy pomagają w serwowaniu potraw w wyrafinowanym stylu. Ta zastawa stołowa o wyglądzie emalii idealnie pasuje do wszystkich innych serii - tych dekorowanych, jak i o monochromatycznych kolorach. Zapewnia ona elastyczność przy wprowadzaniu zmian sezonowych oraz w menu. Choć jej wygląd może przypominać nam o minionych czasach, jej funkcje są niezwykle praktyczne w dzisiejszych kuchniach. Kolekcja Dapple jest objęta dożywotnią gwarancją Edge-Chip Warranty.
Mlecznik z uchwytem 142, 5 ml | STEELITE, Brown Dapple - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Mlecznik z uchwytem 142, 5 ml | STEELITE, Brown Dapple - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny