Cena netto:
113,09 zł 150,75 zł 150,75 zł
Cena brutto:
139,09 zł 185,42 zł 185,42 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 65 mm
średnica: 180 mm
pojemność: 1.2 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Rondel bez rantów z satynowanej stali nierdzewnej 1,2l | CONTACTO, Seria 2100 - Opis:

Rondel bez rantów o pojemności 1,2 l, wysokości 6,5 cm, średnicy 18 cm oraz indeksie 2105/180 ze satynowej stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm, niemieckiej firmy Contacto - wiodącego producenta oraz importera wysokiej jakości artykułów gastronomicznych. Znajdzie uznanie w restauracji, kuchni zakładowej, hotelu, jak i również gospodarstwie domowym. Długi, nierdzewny uchwyt daje pewność odpowiedniej izolacji termicznej rączki od powierzchni naczynia, a podstawa typu sandwich zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła po naczyniu, co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo przypalenia potrawy, a dodatkowo umożliwia wykorzystanie naczynia na każdym rodzaju palnika - także na płycie indukcyjnej.

Nierdzewny rondel bez rantów, o indeksie 2105/180, przystosowany jest do mycia w specjalistycznych zmywarkach przemysłowych oraz do użytku na profesjonalnych kuchniach indukcyjnych dla gastronomii. Produkt zaleca się czyścić detergentami i szczotkami przeznaczonymi do stali szlachetnej. Producent przypomina, aby nigdy nie stawiać pustego naczynia na włączonej płycie grzejnej oraz zaleca używać na kuchni indukcyjnej innych rondli, niż rondla konikalnego, dla której przeznaczone są rondle z serii 2106 i 2108. Nie została zaprojektowana pokrywka dla rondli z serii 2105.
Rondel bez rantów z satynowanej stali nierdzewnej 1,2l | CONTACTO, Seria 2100 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Rondel bez rantów z satynowanej stali nierdzewnej 1,2l | CONTACTO, Seria 2100 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny