Promocja

Radełko do pizzy proste, średnica: 10 cm | STALGAST, 561101

561101


  • 14,76 zł z VAT 12,00 zł bez VAT 13,06 zł z VAT 10,62 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 100 mm
materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
kolor: inox, czarny
cena za: sztukę

Radełko do pizzy proste, średnica: 10 cm | STALGAST, 561101 - Opis

Radełko proste do ciasta z ostrzem o średnicy 10 centymetrów produkcji firmy Stalgast o indeksie 561101 wykonano ze stali nierdzewnej z uchwytem z tworzywa sztucznego. Radełko Stalgast 561101 przyda się w każdej pizzerii jako narzędzie do porcjowania pizzy a także w cukierniach i kuchniach restauracyjnych lub hotelowych. Nada się także do krojenia ciasta na ravioli. Radełko można myć zarówno przy użyciu profesjonalnych zmywarek gastronomicznych jak i ręcznie za pomocą odpowiednich środków do stali nierdzewnej. Producent deklaruje zgodność produktu z rozporządzeniem numer 1935/2004 PE dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Radełko do pizzy proste, średnica: 10 cm | STALGAST, 561101 - Opinie klientów

Radełko do pizzy proste, średnica: 10 cm | STALGAST, 561101 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Radełko do pizzy proste, średnica: 10 cm | STALGAST, 561101 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Radełko do pizzy proste, średnica: 10 cm | STALGAST, 561101

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.