Cena netto:
55,17 zł 58,05 zł 58,05 zł
Cena brutto:
67,86 zł 71,40 zł 71,40 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 65 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kod EAN: 8029859029408

Okrągłe radełko do ciasta - 6,5 cm - PC65 | MARTELLATO, Cutting Docker - Opis:

Okrągłe radełko do ciasta PC65 to produkt włoskiej firmy Martellato, która charakteryzuje się wysoką jakością produktów oraz innowacyjnością. Radełko do ciast jest narzędziem, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni - zarówno w pracowni cukierniczej, jak również kuchni domowego użytkownika. Radełko sprawdzi się przy cięciu ciasta na wyroby takie jak pizza czy pierogi. Okrągłe radełko do ciasta i pizzy PC65 o średnicy 6,5 cm zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej zapewniającej długotrwałość produktu. Ergonomiczna rączka pozwala na wygodne manewrowanie produktem.
Okrągłe radełko do ciasta - 6,5 cm - PC65 | MARTELLATO, Cutting Docker - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Okrągłe radełko do ciasta - 6,5 cm - PC65 | MARTELLATO, Cutting Docker - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny