Promocja

Kruszarka ręczna do lodu | HENDI, 695708

695708


  • 147,60 zł z VAT 120,00 zł bez VAT 143,17 zł z VAT 116,40 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 160 mm
szerokość 140 mm
wysokość 270 mm
materiał: stal nierdzewna, stal chromowana
kolor: inox
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Kruszarka ręczna do lodu | HENDI, 695708 - Opis

Kruszarka do lodu, marki Hendi, o indeksie: 695708. parametry techniczne produktu: długość: 16 cm, szerokość: 14 cm, wysokość: 27 cm. Kruszarka została wykonana z chromowanego stopu cynku. Nóż wykonany ze stali nierdzewnej. Wyposażona w wyjmowany pojemnik. Posiada także łopatkę na lód w zestawie. Kruszarka idealnie sprawdzi się w każdym barze czy pubie.

Kruszarka ręczna do lodu | HENDI, 695708 - Opinie klientów

Kruszarka ręczna do lodu | HENDI, 695708 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Kruszarka ręczna do lodu | HENDI, 695708 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Kruszarka ręczna do lodu | HENDI, 695708

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.