Cena netto:
24,48 zł 27,20 zł 27,20 zł
Cena brutto:
30,11 zł 33,46 zł 33,46 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał: bawełna
kolor: biały
cena za: komplet

Rękawiczki bawełniane damskie | ROBUR, Antigua - Opis:

Bawełniane rękawiczki damskie Antigua w kolorze białym od RobuR idealne podczas pokazów kulinarnych, na galach oraz podczas imprez degustacyjnych. Bawełniane rękawiczki damskie -U-AN-K dystrybuowane są na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cateringowego, hotelowego, barowego oraz restauracyjnego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej pary.
Rękawiczki bawełniane damskie | ROBUR, Antigua - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Rękawiczki bawełniane damskie | ROBUR, Antigua - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny