Rękawice masarskie dla profesjonalnej gastronomii

Rękawice masarskie to obowiązkowe akcesoria w lokalach gastronomicznych, które chronią dłonie przed urazami. Świetnie sprawdzą się w restauracjach i barach, a także w rzeźniach, masarniach i w innych zakładach przetwórstwa mięsnego. Rękawice masarskie, które znajdują się w naszym asortymencie, zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu nie są podatne na uszkodzenia, a także na korozję.

Czytaj więcej >

Rękawice metalowe i ochronne

Oferujemy rękawice masarskie w różnych rozmiarach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć dla siebie odpowiedni produkt. Rękawice są krótkie, higieniczne i wbrew pozorom bardzo giętkie, co ułatwia codzienną pracę. Głównym zadaniem rękawic jest ochrona dłoni przed cięciem nożem kuchennym, a także innymi ostrymi narzędziami, które wykorzystuje się pracując w kuchni.

Rękawice masarskie w asortymencie Gastromania.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Rękawice masarskie są zgodne z rozporządzeniem, które zostało wydane przez Parlament Europejski, dzięki czemu mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością i produktami spożywczymi. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem!