Cena netto:
46,89 zł 49,37 zł 49,37 zł
Cena brutto:
57,67 zł 60,72 zł 60,72 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
temperatura maksymalna: 250 °C
materiał: silikon
kod EAN: 8029248068360

Rękawice silikonowe | PAVONI, CHELATBL CHEF - Opis:

Rękawice silikonowe CHELATBL CHEF produkcji innowacyjnej, włoskiej firmy Pavoni, powstały z myślą o klientach profesjonalnych oraz indywidualnych. Użyty w produkcji materiał zapewnia dużą odporność temperaturową (wytrzymałość do 250°C) oraz antypoślizgową powierzchnię. Przy użyciu rękawic możliwe jest serwowanie gotowych dań prosto z piekarnika czy patelni, bez ryzyka oparzeń. Produkt nie pochłania zapachów i może być czyszczony za pomocą zmywarki. Rękawice silikonowe CHELATBL CHEF stanowią niezbędnik każdego miłośnika słodkich wypieków - zarówno profesjonalnego cukiernika, jak i domowego amatora.
Rękawice silikonowe | PAVONI, CHELATBL CHEF - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Rękawice silikonowe | PAVONI, CHELATBL CHEF - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny