Wieloczynnościowe roboty gastronomiczne dla profesjonalistów

W tej kategorii produktowej znajdują się najwyższej jakości wieloczynnościowe roboty gastronomiczne. Oferujemy urządzenia trwałe i wytrzymałe wykonane z trwałych, przetestowanych materiałów, dzięki czemu z pewnością posłużą Państwu przez wiele lat. Nasze modele idealnie sprawdzą się nie tylko w restauracjach, lecz także w kawiarniach, cukierniach, kuchniach hotelowych, firmach cateringowych oraz w każdym gospodarstwie domowym. Są niezastąpione i znacząco ułatwiają codzienną pracę w kuchni.

Czytaj więcej >

Postaw na najwyższej jakości robot gastronomiczny!

Każdy robot gastronomiczny, który znajduje się w asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl, to wyselekcjonowany artykuł, który jest dedykowany profesjonalnej gastronomii. Poszczególne modele różnią się od siebie pod względem: napięcia, mocy urządzenia, wymiarów (długość, szerokość, wysokość), średnicy i pojemności, a szeroki wybór sprawia, że z pewnością każdy nasz klient znajdzie idealny artykuł do swojej kuchni. Współpracujemy z najlepszymi producentami, takimi jak np.: ROBOT COUPE, SPOMASZ NAKŁO czy KENWOOD, dlatego jesteśmy przekonani o wysokiej klasie wszystkich oferowanych przez nas urządzeń gastronomicznych.

Przystawki, napędy i inne akcesoria do robotów gastronomicznych

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym kupią Państwo również przystawki i napędy do robotów gastronomicznych w wielu ciekawych wariantach i w atrakcyjnej cenie. Są to m.in. przystawki w formie:

  • młynka (rozdrabniacza do małych porcji jedzenia),
  • wałkowarki do ciasta,
  • wyciskarki do cytrusów,
  • wyciskarki do soków wolnoobrotowych,
  • przystawki do mielenia mięsa,
  • przystawki do tarcia, krojenia i szatkowania,
  • przystawki do wyciskania makaronu do miksera uniwersalnego
  • i wiele innych!

Dlaczego warto kupić roboty gastronomiczne w naszym sklepie internetowym?

Przede wszystkim ze względu na fakt, że z przyjemnością sugerujemy wybór najlepszego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, w której dostępne są nie tylko roboty gastronomiczne najwyżej klasy, lecz także inne urządzenia, gadżety, meble i akcesoria dedykowane profesjonalnej gastronomii. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Życzmy udanych zakupów!