Cena netto:
77,89 zł 80,30 zł 80,30 zł
Cena brutto:
95,80 zł 98,77 zł 98,77 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 85 mm
szerokość 210 mm
materiał:
  • stal nierdzewna
  • polipropylen

Rolka do dziurkowania ciasta, szerokość wałka: 7 cm | HENDI, Profi Line - Opis:

Rolka dziurkująca do ciasta produkcji firmy Hendi o indeksie 515099 wykonana z tworzywa sztucznego - polipropylenu. Umożliwia ona równomierne i estetyczne nakłuwanie ciasta zapobiegając tym samym powstawaniu pęcherzyków powietrza podczas pieczenia. Rolka może przydać się także w trakcie ozdabiania ciast. Narzędzie przydatne w piekarniach, cukierniach, pizzeriach i kuchniach restauracyjnych oraz hotelowych. Wymiary: 8,5x21 cm - szerokość samego wałka: 7 cm.
Rolka do dziurkowania ciasta, szerokość wałka: 7 cm | HENDI, Profi Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Rolka do dziurkowania ciasta, szerokość wałka: 7 cm | HENDI, Profi Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny