Cena netto:
7,06 zł 7,20 zł 7,20 zł
Cena brutto:
8,68 zł 8,86 zł 8,86 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 60 mm
materiał: tworzywo sztuczne
powierzchnia: satynowa
kolor: kremowy
cena za: sztukę

Rolka dziurkująca 6 cm | STALGAST, 504010 - Opis:

Rolka dziurkująca do ciasta produkcji firmy Stalgast o indeksie 504010 wykonana z tworzywa sztucznego. Umożliwia ona równomierne i estetyczne nakłuwanie ciasta zapobiegając tym samym powstawaniu pęcherzyków powietrza podczas pieczenia. Rolka może przydać się także w trakcie ozdabiania ciast. Narzędzie przydatne w piekarniach, cukierniach, pizzeriach i kuchniach restauracyjnych oraz hotelowych. Wymiary: szerokość wałka: 13,5 cm, długość całkowita (z uchwytem): 20 cm, średnica wałka: 6 cm. Producent Stalgast deklaruje iż produkt spełnia wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE.
Rolka dziurkująca 6 cm | STALGAST, 504010 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Rolka dziurkująca 6 cm | STALGAST, 504010 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny