Rózgi kuchenne do ubijania

W ofercie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdą Państwo profesjonalne akcesoria, gadżety i urządzenia kuchenne. W naszym asortymencie posiadamy również wysokiej klasy rózgi kuchenne, które znajdą zastosowanie zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i w domu – do codziennego gotowania. Wszystkie produkty zostały zrobione z odpornych i trwałych materiałów, dzięki czemu ich zakup jest inwestycją na lata! Rózgi kuchenne pełnią wiele funkcji, dlatego nie powinno ich zabraknąć w żadnej profesjonalnej kuchni. Umożliwiają ubicie piany z białek, przygotowanie sosu, a także połączenie ze sobą kilku składników. W naszej ofercie znajdują się m.in.: ubijaki kuchenne do piany, trzepaczki ze stali nierdzewnej, trzepaczki spiralne, rózgi stalowe czy rózgi do ubijania i napowietrzania oraz wiele więcej innych produktów!

Czytaj więcej >

Rózgi i trzepaczki kuchenne dla profesjonalnej gastronomii

Nasze rózgi i trzepaczki kuchenne znajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym. Świetnie sprawdzą się w restauracjach, barach i kawiarniach, a także w stołówkach i jadłodajniach. Mogą być również wykorzystywane w hotelach oraz przez firmy cateringowe. Cechuje je najwyższa jakość wykonania i najlepsze surowce. Gastromania.pl współpracuje z najlepszymi producentami na świecie, którzy na każdym procesie produkcyjnym korzystają z nowoczesnej technologii.

Trzepaczki kuchenne

Nasze trzepaczki kuchenne to produkty innowacyjne i unikatowe, które zostały wyprodukowane z najlepszych materiałów. Jest to między innymi stal nierdzewna, ale także polipropylen, tworzywo sztuczne, silikon i poliamid. Zastosowanie najlepszych, odpornych i trwałych surowców sprawia, że raz zakupiony produkt z pewnością posłuży Państwu przez lata! Trzepaczki kuchenne posiadają druty, które są na tyle elastyczne, że idealnie pełnią swoją funkcję, a dodatkowo łatwo utrzymać je w czystości. Każda ubijaczka została wyposażona w ergonomiczną rączkę, która idealnie pasuje do dłoni.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu!