Cena netto:
56,34 zł 62,60 zł 62,60 zł
Cena brutto:
69,30 zł 77,00 zł 77,00 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 210 mm
średnica: 100 mm
pojemność: 0.8 l
materiał: szkło
kolor: przeźroczysty

Shaker mały japoński, trzyczęściowy o pojemności 0,8 l | BAREQ, Bar Profesional - Opis:

Shaker japoński o pojemności 800 ml marki BarEq z linii Bar Profesional, to sprzęt 3-częściowy składający się z puszki w kształcie stożka z płaskim dnem, od góry z wbudowanym sitkiem do przecedzania lodu oraz z pokrywki. Produkt wykonany jest z przezroczystego materiału, co daje nam dodatkowy wizualny efekt, gdyż klient i barman widzą co dzieje się z przygotowywanym drinkiem. Shaker japoński o pojemności 800 ml BPR-003 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Shaker mały japoński, trzyczęściowy o pojemności 0,8 l | BAREQ, Bar Profesional - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Shaker mały japoński, trzyczęściowy o pojemności 0,8 l | BAREQ, Bar Profesional - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny