Cena netto:
44,55 zł 49,50 zł 49,50 zł
Cena brutto:
54,80 zł 60,89 zł 60,89 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.7 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
kolor: inox
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Shaker trzyczęściowy o pojemności 0,7 l | BAREQ, T-CT07 - Opis:

Shaker trzyczęściowy o pojemności 700 ml to przedstawiciel marki BarEq tworzącej najlepszej jakości produkty dla profesjonalistów. Wykonany z nierdzewnej stali shaker do koktajli i drinków to rzecz przydatna w każdym domu. Dzięki niemu przygotowanie pysznych drinków i koktajli stanie się przyjemnością. Składa się z 3 części: puszki w kształcie stożka z płaskim dnem, od góry z wbudowanym sitkiem do przecedzania lodu oraz z pokrywki. Pozwala połączyć ze sobą trudno łączące się składniki oraz zmieszać kostki lodu z drinkiem. Dzięki wysokiej jakości stali produkt nie zniszczy się od dynamicznego mieszania składników, nawet gdy będą to duże kostki lodu. Ma klasyczny, funkcjonalny kształt i dobrze trzyma się go w jednej dłoni. To produkt przeznaczony nie tylko dla barmanów, ale również pasjonatów. Shaker trzyczęściowy o pojemności 500 ml T-CT05 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Shaker trzyczęściowy o pojemności 0,7 l | BAREQ, T-CT07 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Shaker trzyczęściowy o pojemności 0,7 l | BAREQ, T-CT07 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny