Promocja

Siatka do pizzy, średnica: 30 cm | STALGAST, 562311

562311


  • 15,99 zł z VAT 13,00 zł bez VAT 14,15 zł z VAT 11,51 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 300 mm
materiał: aluminium
cena za: sztukę

Siatka do pizzy, średnica: 30 cm | STALGAST, 562311 - Opis

Siatka do pizzy o średnicy wewnętrznej 28 centymetrów i zewnętrznej 30 centymetrów produkcji firmy Stalgast o indeksie 562311 została wykonana z wysokiej jakości aluminium. Siatka Stalgast 562311 znajdzie zastosowanie w każdej pizzerii lub kuchni restauracyjnej czy hotelowej zapobiegając przywieraniu pizzy do kamienia szamotowego będąc jednocześnie alternatywą dla zwykłej blachy. Usuwanie pozostałości ciasta lub innych składników pizzy powinno odbywać się wyłącznie poprzez mycie ciepłą wodą z dodatkiem detergentu. Producent Stalgast deklaruje, iż produkt spełnia wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE.

Siatka do pizzy, średnica: 30 cm | STALGAST, 562311 - Opinie klientów

Siatka do pizzy, średnica: 30 cm | STALGAST, 562311 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Siatka do pizzy, średnica: 30 cm | STALGAST, 562311 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Siatka do pizzy, średnica: 30 cm | STALGAST, 562311

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.