Cena netto:
50,31 zł 55,90 zł 55,90 zł
Cena brutto:
61,88 zł 68,76 zł 68,76 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 10-24 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Sitko barmańskie w kolorze stalowym | BAREQ, Bar Profesional - Opis:

Sitko barmańskie - Julep w kolorze czarnym marki BarEq z linii Bar Profesional to profesjonalny produkt stworzony z myślą o barmanach ceniących najlepszej jakości sprzęt. Wykonany ze stali nierdzewnej, idealny do stworzenia kompletu ze szklanicą i shakerem bostońskim. Pozwoli precyzyjnie oddzielić cząstki owoców i przyprawy od gotowego koktajlu lub drinka. Sitko barmańskie - Julep w kolorze czarnym BPR-1001-002S0 dystrybuowane jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Sitko barmańskie w kolorze stalowym | BAREQ, Bar Profesional - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Sitko barmańskie w kolorze stalowym | BAREQ, Bar Profesional - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny