Cena netto:
72,81 zł 80,90 zł 80,90 zł
Cena brutto:
89,56 zł 99,51 zł 99,51 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Sito barmańskie w kolorze stalowym | BAREQ, Bar Profesional - Opis:

Sito barmańskie w kolorze stalowym produkcji BarEq z serii Bar Profesional to jeden z podstawowych elementów niezbędnych przy pracy z shakerem bostońskim. Sito pozwala nam na odcedzenie większych cząstek owoców,kruszonego lodu i niepotrebnych kawałków przypraw, które mogą pojawić się przy tworzeniu drinków i koktajli. Sprzęt wykonany z najlepszej jakości stali nierdzewnej przygotoway z myślą o profesjonalistach jak i pasjonatach barmańskiej sztuki. Sito barmańskie w kolorze stalowym BPR-007S dystrybuowane jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Sito barmańskie w kolorze stalowym | BAREQ, Bar Profesional - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Sito barmańskie w kolorze stalowym | BAREQ, Bar Profesional - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny