Cena netto:
34,56 zł 38,40 zł 38,40 zł
Cena brutto:
42,51 zł 47,23 zł 47,23 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
ilość w komplecie: 4 szt.
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
cena za: komplet

Rurki - słomki stalowe + szczotka 4 szt. | BAREQ, BPR-S04 - Opis:

Słomki metalowe z linii Bar Professional BarEq. Każda słomka została wykonana ze stali nierdzewnej. Zajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym, w którym serwowane są napoje. Rurki stalowe BPR-S04 idealnie sprawdzą się również w domu. Opakowanie zawiera 4 słomki i 1 czyścik. Cena prezentowana na sklepie dotyczy 1 opakowania. Słomki są wielokrotnego użytku.
Rurki - słomki stalowe + szczotka 4 szt. | BAREQ, BPR-S04 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Rurki - słomki stalowe + szczotka 4 szt. | BAREQ, BPR-S04 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny