Cena netto: 300,25 zł
Cena brutto: 369,31 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 165 mm
szerokość 165 mm
wysokość 205 mm
moc całkowita: 0.45 kW
napięcie: 230 V
waga: 1.05 kg
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal nierdzewna
kolor: czarny

Spieniacz do mleka 0,2-0,35 l, czarny | GRAEF, MS 702 - Opis:

Elektryczny spieniacz do mleka o pojemności 0,35 litra produkcji niemieckiej firmy Graef o indeksie MS702 w kolorze czarny to idealne uzupełnienie ekspresy zarówno w domu jak i w profesjonalnych lokalach serwujących kawę. Spieniacz może spienić w jednym cyklu do 200 ml mleka z czego powstaje aż do 400 ml pianki. W spieniaczu można także przygotowywać napoje instant gdzie spieniacz miesza składniki. Obudowa urządzenia wykonana jest nowoczesnego tworzywa sztucznego które jest termoizolacyjne i spełnia wszystkie normy obowiązujące w UE dotyczące bezpieczeństwa. Spieniacz wyposażony jest w dzbanecek wykonany ze stali nierdzewnej który można myć w zmywarkach przemysłowych. Pokrywka urządzenia jest przezroczysta a dioda dodatkowo sygnalizuje pracę spieniacza. Przycisk start pozwala na przygotowanie zarówno ciepłej jak i zimnej wersji mieszanki. Moc urządzenia to 545 W i pracuje pod napięciem 230 V. Wewnętrzna skala wypełnienia oraz obrotowa podstawa o zakresie ruchu 360 st. ułatwiają prace z urządzeniem.
Spieniacz do mleka 0,2-0,35 l, czarny | GRAEF, MS 702 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Spieniacz do mleka 0,2-0,35 l, czarny | GRAEF, MS 702 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny