Cena netto:
3,24 zł 3,31 zł 3,31 zł
Cena brutto:
3,99 zł 4,07 zł 4,07 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 189 mm
ilość w komplecie: 12 szt.
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0

Łyżka stołowa 189 mm | STALGAST, Navia - Opis:

Łyżka stołowa o długości 189 mm marki Stalgast z kolekcji Navia. Tradycyjny, prosty kształt, krótka, szeroka rączka, stal nierdzewna 18/0 i przystępna cena sprawiają, że sztuce z linii Navia są skierowane do restauracji, szkół, stołówek i wszelakich lokali gastronomicznych, i cateringowych. Świetnie znajdzie zastosowanie w gospodarstwie domowym. Cena prezentowana na sklepie dotyczy 1 sztuki. Sprzedawana wyłącznie w opakowaniach zbiorczych: 12 sztuk. Sztućce z linii Navia można myć w zmywarkach.
Łyżka stołowa 189 mm | STALGAST, Navia - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Łyżka stołowa 189 mm | STALGAST, Navia - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny