Cena netto: 405,69 zł
Cena brutto: 499,00 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 255 mm
materiał:
  • tworzywo sztuczne
  • stal

Diamentowy musak 25,5cm | GLOBAL, G-75 - Opis:

Diamentowy musak 25,5 cm | Global G-75
Diamentową ostrzałkę prętową marki Global pokryto w procesie galwanizacji drobinami diamentu syntetycznego, których liczba sięga dwóch milionów. Dodatkowa powłoka z chromu technicznego zwiększa odporność ostrzałki na zużycie. Tak zaawansowane rozwiązanie zapewnia optymalne efekty ostrzenia, które utrzymują się przez długi czas. Pokryty diamentami stalowy pręt jest nietłukący i bezpieczny w kontaktach z żywnością. Ostrzałkę wyposażono w plastikową nasadkę, która chroni dłoń.
Ostrzałka diamentowa to jedna z najszybszych i najskuteczniejszych metod wyrównywania krawędzi tnącej, nawet w nożach wykonanych z bardzo twardej stali. Zaleca się regularne podostrzanie noża po każdym dłuższym okresie cięcia, krojenia lub szatkowania.
Dane techniczne:
Długość pręta ostrzącego – 25,5 cm
Designed by Komin Yamada
Wskazówki dotyczące użytkowania
1. Trzymać ostrzałkę w jednej dłoni, prostopadle do podłogi, zachowując dogodną odległość od ciała.
2. Przesuwać ostrze wzdłuż powierzchni pręta, lekko przyciskając nóż, w kierunku od progu po czubek klingi.
3. Ostrzyć naprzemiennie obie strony ostrza, utrzymując kąt ok. 20º między powierzchnią pręta a klingą.
Diamentowy musak 25,5cm | GLOBAL, G-75 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Diamentowy musak 25,5cm | GLOBAL, G-75 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny