Cena netto:
28,81 zł 29,70 zł 29,70 zł
Cena brutto:
35,44 zł 36,53 zł 36,53 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 360 mm
średnica: 10 mm
materiał:
  • stal nierdzewna
  • polipropylen
kolor:
  • inox
  • czarny
cena za: sztukę
kod EAN: 8711369781418

Ostrzałka do noży, czarna | HENDI, Kitchen Line - Opis:

Ostrzałka – stalka do noży znanego i cenionego na całym świecie producenta wyposażenia gastronomicznego Hendi, o numerze katalogowym 781418, z serii Kitchen Line. Całkowita długość osełki wynosi 36 centymetrów, długość pilnika – 23 centymetry. Wykonana jest ze stali nierdzewnej, posiada uchwyt z jednego kawałka polipropylenu, co sprawia, że spełnia normy HACCP. Sprawdzi się idealnie w każdym typie kuchni, od małego lokalu restauracyjnego czy nawet domowej kuchni, aż po wielkie jadłodajnie i stołówki. Produkt może być zmywany w zmywarkach.
Ostrzałka do noży, czarna | HENDI, Kitchen Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Ostrzałka do noży, czarna | HENDI, Kitchen Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny