Cena netto:
283,50 zł 378,00 zł 378,00 zł
Cena brutto:
348,71 zł 464,94 zł 464,94 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 355 mm
szerokość 190 mm
wysokość 370 mm
materiał: drewno
kolor: brązowy

Drewniana półka bufetowa 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window - Opis:

Półka wykonana z naturalnego, akacjowego drewna, przeznaczona do ekspozycji produktów żywnościowych na bufetach hotelowych, szwedzkich stołach, bankietach oraz imprezach cateringowych. Jest to jeden z wielu elementów systemu bufetowego, który umożliwia dowolne komponowanie wariantów bufetowych i dopasowanie ich do dowolnej przestrzeni hotelowej niezależnie od jej stylu. Moduły pozwalają na nieograniczone możliwości aranżacyjne a w połączeniu z porcelaną, modnymi elementami z miedzi, sprawią, że prezentacja bufetowych dań będzie doskonała. Produkt urozmaici i podkreśli naturalne produkty jak owoce, pieczywo, sery czy wędliny. Rewelacyjnie odnajdzie się we wszelkich hotelach, restauracjach, pensjonatach, domach weselnych lub restauracjach podających posiłki lub przekąski w formie bufetu. Będzie pięknie prezentować się na imprezach organizowanych na świeżym powietrzu. Skrzynki można sztaplować. Nie należy ich myć w zmywarkach. Do półki dołączone jest 20 kołków mocujących. W półce można umieścić tace w rozmiarze GN 1/3.
Drewniana półka bufetowa 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Drewniana półka bufetowa 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny